Kdo jsem 

Petr Svoboda

Hodinový manžel


Jsem výrobkem 80.let minulého století, vyrůstal jsem sice ve velkoměstě v paneláku, ale jakmile to šlo, vzal jsem nohy na ramena a pelášil na naši chatu v kopcích Českého středohoří.

Právě tady jsem se toho naučil nejvíce. Začalo to ve čtyřech letech zatloukáním hřebíku do špalku, kde táta štípal dřevo :-D 

Péče o chatu mě naučila spoustu věcí jako například jak se starat o zahradu, údržba domu, opravy všeho možného na co si vzpomenete. 

Kutilství mě bavilo od mala. Začalo to stavbou káry ze dřeva a dílů z dětského kočárku :-D Jako správný vesničan jsem se hrabal ve všem co vrčí-motorky, zahradní stroje, auta a asi právě proto jsem se vyučil automechanikem. Umím svařovat, elektrodou,  "céóčkem" a řezat plamenem.

Mým snem bylo nosit uniformu, proto jsem po vyučení nastoupil do Armády ČR k jednotce Hradní stráže-sice vojna jako povolání, ale měšťáka se srdcem na vesnici to udělalo ještě "většího" a zodpovědnějšího chlapa :-) ... Kvůli úrazu jsem musel bohužel po více jak třech letech skončit...

Jak šel život dál, stále jsem se snažil zdokonalit své dovednosti, co nejvíce práce si udělat sám, takže drobnější rekonstrukce jako například položení plovoucí podlahy, nalepení obkladů a dlažby, nahození zdi, rekonstrukce koupelny, snížení stropu sádrokartonem, rekonstrukce elektroinstalace (ano, prošlo i revizí) atd... Spoustu věcí jsem se zamozřejmě naučil od fachmanů, takže žádný pokus-omyl :-P I u ostatních dělám jako na svém, to znamená tak, aby to fungovalo správně a nebylo to jen na oko.

A jelikož jsem několik let pracoval v německém Sasku, baví mě auta, mohu pomoci i při dovozu vozidla a jeho následném přihlášení v ČR

Pokud Vám v mé nabídce chybí nějaká služba či úkon, neváhejte mi brnknout a zkusíme to spolu vyřešit k Vaší spokojenosti. Buď to budu umět nebo nebo se budu snažit poradit na koho se obrátit :-)